Burano Stripes STR

sienas flīzes

Ražotājs: Tubadzin, Polija Izmērs: 30.8 x 60.8 Veids: Dekors, Sienas,
Krāsa: Balta, Stils: Modern, Istaba: Virtuve, Vannas istaba,
Pieiejams: Ir pieejams

27.50 eur/m2


   Flīžu salons Arttek piedāvā plašu, kvalitatīvu un jebkurai gaumei un iespējām pieejamu flīžu sortimentu. Mūsu salonā Jūs varat nopirkt flīzes no labākajiem Spānijas un Polijas ražotājiem. Mēs pārstāvam vairāk kā 40 ražotājus, tādēļ esam pārliecināti, ka mūsu salonā ikviens atradīs sev tīkamas flīzes.
   Flīžu salons Arttek ir nostiprinājis savu pozīciju kā viens no lielākajiem keramisko un porcelāna flīžu un  mozaīkas piegādātājiem Latvijā. Flīžu salonā ir apskatāmas populārāko ražotāju jaunākās flīžu kolekcijas.    Flīzes ir pieejamas visdažādākajās variācijās – flīzes faktūra un materiāls – sākot ar keramiskajām flīzēm un beidzot ar akmens masas flīzēm. Mūsu salonā Jūs varat iegādāties flīzes vannas istabai vai flīzes virtuvei, grīdas flīzes un tehniskās flīzes, kā arī flīzes ēku fasādēm, flīzes baseinam un izturīgās klinkera flīzes.
   Kad šķiet, ka redzēts teju viss iespējamais un nav vairs nekā tāda, ar ko pārsteigt, tad parādās koka imitācijas flīzes, kas par mata tiesu izskatās kā koks. Pie mums atradīsiet arī glazēta keramogranīta kolekcijas flīzes, glazēto porcelāna keramikas flīžu kolekcijas ar cementa efektu. Vai varbūt meklējat kaut ko jaunu un neparastu? Apaļas flīzes ir noteikti  kas neredzēts – arī tādas ir pieejamas pie mums.
Varam piemeklēt flīzes arī pēc Jums vēlama stila – piemēram, retro, vintage, antīkā stila flīzes, klasiskās flīzes, industriālā un pilsētas stila flīzes, etniskā stila flīzes un daudzas citas.
   Izvēlēties un nopirkt flīzes varēsiet no esošā sortimenta mūsu salonā, vai tās pasūtot no ražotāju katalogiem. Pie kam, pērkot flīzes pēc pasūtījuma, Jums nenāksies ilgi gaidīt – ar katru piegādātāju mēs strādājam tieši, bez starpniekiem. Mēs nodrošinām maksimāli ātru piegādi, bet samērs "cena/kvalitāte" jo īpaši attaisnos Jūsu pirkumu. Tiešā un ciešā sadarbība ar ražotājiem ļauj mums arī iegūt savlaicīgu piekļuvi mūsdienu globālo tendenču labākajām kolekcijām, daudzas no kurām var atrast tikai mūsu salonā, kā arī tas mums ļauj piedāvāt flīzes par vispievilcīgākajām cenām.
   Mūsu mājaslapas katalogā Jūs varat iepazīties ar flīžu un santehnikas kolekciju paraugiem, bet pasūtīt un nopirkt flīzes varēsiet mūsu flīžu salonā Arttek – Rīgā, Dārzciema ielā 58, kā arī zvanot pa tālruni +371 27878282, vai rakstot uz mūsu e–pastu info@arttek.lv. Мūsu pārdevēji–konsultanti atbildēs uz jebkuriem Jūsu jautājumiem un palīdzēs veikt vislabāko izvēli!