Par Arttek

Salons-veikals “Arttek”

Informācija par mums

"Arttek" flīžu salons ir cieši nostiprinājis savu pozīciju kā viens no lielākajiem keramisko un porcelāna flīžu un stikla un akmens mozaīkas piegādātājiem Latvijā. Mūsu salonā tiek piedāvātas tikai pazīstamāko ražotāju labākās un jaunākās flīžu kolekcijas. Piedāvājam aplūkot salonā flīžu paraugu lielo daudzvevidību. Sienas un grīdas flīzes, terasēm un klinkeri, jebkurai izsmalcinātai gaumei.

Mēs palīdzēsim radīt Jūsu mājoklī īpašu atmosfēru - sajust Vidusjūras siltā vēja brāzmas, izjust Dienvidspānijas šarmu un sasildīties zem Toskānas saules stariem. Flīzes ir pieejamas visdažādākajās faktūru un materiāļu variācijās, sākot ar keramiskajām flīzēm un beidzot ar akmens masas flīzēm.

Mēs dodam iespēju katram klientam izveidot savu mājokli gaumīgu, modernu un ērtu. Mūsu misija - rast un nākt klajā ar risinājumiem, kas ir nepieciešami šodien cilvēkam, lai, par saprātīgu cenu, padarītu viņa dzīvesvietu mājīgu un ērtu, kurā viņš varētu baudīt dzīvi.

Mums ir vairāk nekā 40 piegādātāji no Spānijas un Polijas. Ar katru piegādātāju mēs strādājam tieši, bez starpniekiem. Tas nodrošina savlaicīgu piekļuvi mūsdienu globālo tendenču labākajām kolekcijām, daudzas no tām var atrast tikai mūsu salonā, kā arī ļauj mums piedāvāt vispievilcīgākās cenas produktiem, kurus ražo vadošie zīmoli.

Esam atvērti sadarbībai ar dizaineriem, arhitektiem, māksliniekiem, projektu un būvniecības speciālistiem.

Pasūtījumu ir iespējams noformēt mūsu salonā Rīgā, Dārzciema ielā 58, pa tālruni +371 27878282 vai sazinoties pa e-pastu info@arttek.lv


Zvaniet, ja Jums ir jautājumi vai atbrauciet pie mums uz konsultāciju.