Dušas kabīnes

Radaway ir ērtu, augstas kvalitātes un, tajā pašā laikā, dizaina dušas kabīņu ražotājs. Uzņēmums tika dibināts 2002.gadā, un gadu gaitā Radaway komanda ir saskārusies ar daudziem izaicinājumiem projektējot vannas istabas. Komandas pieredze ļauj piedāvāt labākos risinājumus. Visas dušas kabīnes, stūri un durvis ir izstrādāti un izgatavoti Polijā, Swarzedz pilsētā, ļoti tuvu Poznaņas pilsētai.

Radaway piedāvā dušas kabīņu lāzergravēšanas pakalpojumus. Lāzergravēšanas tehnoloģijas procesā lāzera stari izdedzina pikseļus uz stikla virsmas. Tādā veidā ir iespējams izveidot jebkuras sarežģītības dekorus. Lāzergravēšana vienmēr ir dušas kabīnes ārpusē.

Lāzergravēšana ir pieejama tikai uz gludas, caurspīdīgas, grafīta un brūnas krāsas stiklavirsmas, kura ir 6mm un 8mm bieza, kā arī ultra-caurspīdīga stikla Ultra Clear. Lāzergravēšana uz pusapļa kabīnēm diemžēl nav pieejama.
Izvēloties dekoru vajadzētu pievērst uzmanību dušas kabīnes stiklu izmēram un formai- ne visizīmējumi izskatās skaisti uz bīdāmajām durvīm.

RADAWAY MISIJA - RADĪT PRAKTISKAS LIETAS, KURAS UZLABO DZĪVES KOMFORTU.