rus lat

 


Flīzes un santehnika – svarīgas un nepieciešamas sastāvdaļas, kas nosaka jūsu mājokļa vai darbavietas imidžu, komfortu un mājīgumu. Salons Arttek sniedz plašu, kvalitatīvu un salīdzinoši nedārgu flīžu sortimentu, kas apmierinās jebkuru gaumi. Mūsu salonā jūs varat nopirkt flīzes no labākajiem Spānijas, Polijas, Portugāles un citu valstu ražotājiem.

Izvēlēties un nopirkt flīzes var no esošā asortimenta vai pasūtot. Pie kam, pērkot flīzes pēc pasūtījuma, jums nenāksies ilgi gaidīt – mēs nodrošinām maksimāli ātru piegādi, bet samērs «cena/kvalitāte» jo īpaši attaisnos jūsu pirkumu. Mūsu salonā jūs varat iegādāties flīzes vannas istabai vai virtuvei, grīdas un tehniskās flīzes, ēku fasādēm, baseinam, pakāpieniem un nopirkt flīzes noteiktā stilā – klasiskā vai austrumu, antīkā vai jūras, hi–tech stilā vai jebkura cita stila flīzes, kas atbilst jūsu gaumei un priekšstatiem.

Mūsu vietnes katalogā jūs varat iepazīties ar flīžu un santehnikas dažu kolekciju paraugiem, bet pasūtīt un nopirkt flīzes var tieši mūsu salonveikalā Arttek Rīgā, pēc adreses Krasta 44. Satiekoties personīgi vai pa tālruni 67504379 / 27878282 (info@arttek.lv) , mūsu pārdevēji–konsultanti atbildēs uz jebkuriem jautājumiem un palīdzēs izdarīt vislabāko izvēli!